Обслужва ли се автоматикът и защо се чупи? | видео ревю

Краткият отговор е: да, автоматикът задължително се обслужва — и точно липсата на поддръжка е една от основните причини да се „чупи“. Митът за „доживотно масло“ е широко разпространен, но в реалността е подвеждащ. При почти всички автоматични трансмисии маслото старее и губи свойствата си.Публикуванo на: 14.4.2026г.